Wycieczki rowerowe przygodowe dotyczą głównie długodystansowych wycieczek rowerowych. Jest to z pewnością trudny, tani i niezapomniany sposób na zobaczenie świata. Wymaga to jednak chęci pominięcia łóżek hotelowych i samolotów na rowerze oraz namiotu na otwartej drodze.

Po pierwsze, oto kilka wskazówek dotyczących pierwszej przygody z wycieczką rowerową:

Ustaw datę i zacznij planowanie

Najtrudniejszą rzeczą jest decydowanie o wycieczkach rowerowych, dlatego ważne jest, aby ustalić datę. Możesz nadać swojej podróży określony formularz, ustawiając datę. Początkujący powinni zacząć od ciepłych miesięcy, wybrać łatwą trasę, poćwiczyć i nabrać formy na drodze. Jeśli to konieczne, przejrzyj kilka blogów na temat tras koncertowych, może to pomóc.

Kup odpowiedni zestaw

Kup dobry rower turystyczny, namiot wolnostojący, kuchenkę i wodoodporne torby rowerowe. Rozważ solidne motocykle turystyczne, które są oprawione w stal i stal w tylnych i przednich stojakach do przechowywania kieszeni. Pamiętaj, aby zainwestować w trwały, ponieważ ma wszystko, czego potrzebujesz, piec, namiot, elektronikę, ubrania, matę do spania i torbę. Rozważ lekki sprzęt, ponieważ liczy się każdy cal lub gram wagi. Używaj suchych worków do kompresji ubrań i nie rób niczego, co połknie Twój budżet. Nie zapomnij o sprayu na komary, chusteczkach dla niemowląt i tabletkach z chlorem.

Wybierz właściwą drogę

Planowanie wycieczek rowerowych oznacza najpierw kopanie głównych ulic. Wynika to z tego, że często jest mało inspirujący i zajęty. Korzystaj z zasobów regionalnych i oferuj doskonałe przejażdżki w terenie. Otrzymuj drukowane mapy z alternatywnymi trasami i listami udogodnień. Wybierz malownicze trasy, które zapewnią ci świeżość i energię.

Bez zbędnych objazdów

Teraz masz niezawodną aplikację do nawigacji lub GPS. Dopasuj go do głowy. Nie ma wątpliwości, że smartfony są fascynujące i pomocne, ale musisz mieć odpowiedni dostęp do Internetu lub prądu. Pobierz mapy, które poprowadzą Cię przez najlepsze ulice, a także najlepsze trasy odpowiednie na wycieczki rowerowe.

Rozpocznij oszczędzanie

Wycieczki rowerowe kosztują niewiele, a jeśli jesteś gotowy na ryż i owsiankę, możesz pracować w ramach swojego budżetu. Po drodze znajdziesz tanie, a nawet bezpłatne zakwaterowanie. W rzeczywistości oszczędzasz pieniądze na wymianę zestawu i naprawę roweru. Pogoda jest nieprzewidywalna; Chęć zatrzymania się w razie potrzeby jest koniecznością.

wyznaczone cele

Ważne jest, aby wyznaczyć cele. Możesz to dobrze skonfigurować przed rozpoczęciem tej trasy. Wyznaczanie celów nie jest łatwe, ale ich osiągnięcie pomoże ci ukończyć plan podróży. Oprócz jakości drogi i pogody, wyznaczanie celów pomaga wpływać na twoją decyzję i pomaga ci iść dalej.

uczyć się gotowania

Poświęć czas na naukę gotowania na piekarnikach. Potrzebna jest odrobina kreatywności, aby dać ci coś do jedzenia po ciężkim dniu pedałowania. Ryż, makaron i owsianka to najlepsze produkty podstawowe, ale dodaj czosnek, sól, chili, curry i pieprz, aby posiłek był ekscytujący. Dodanie masła orzechowego z pewnością sprawi, że najgorsze posiłki staną się przyjemnością.